2300 Ráckeve, Szent István tér 22.

2300 Ráckeve, Szent István tér 22.

2300 Ráckeve, Szent István tér 22.

2300 Ráckeve, Szent István tér 22.

Eredményeink

Terematlétika Dömsöd - 2019.12.05.
5. osztály (2008)
LÁNY EGYÉNI III. hely
Novák Orsolya
FIÚ EGYÉNI I. hely
Bencze Gergő
6. osztály  (2007 és 2008-as születésűek)
LÁNY CSAPAT III. hely
Csapattagok: Szebellédi Veronika, Viski Anna, Savic Anastasia, Mendöl Luca, Terleczky Anna, Samu Szellő)
7. osztály  ( 2006-2007)
LÁNY CSAPAT III. hely
Csapattagok: Galambos Anna,Vanyúr Linda, Lukácsi Lili, Rónyai Zsófia, Szász Dóra,9288 Pásztor Boglárka
LÁNY EGYÉNI I. hely
Galambos Anna
8. osztály (2005-2006)
Fiú Csapat II. hely
Csapattagok: Megyeri Máté, Cserép Ádám, Baracskai Ádám, Paskó Ferenc, Nagy Gergő
Felkészítők: Galambos-Nagy Erika, Tóth Erika

Pest megyei Ügyességi Csapatbajnokság Albertirsa 2019. október 2.

Megyei III. helyezést ért el Magasugrás versenyszámból  IV. korcsoportos fiú csapatunk
Csapattagok:
        Kurucz Gergő
        Marton Bence
        Megyeri Máté
        Paskó Ferenc
Felkészítő: Tóth Erika

Egyházmegyei foci Duna-Kupa
2019.10.08.
4.kcs.
I. helyezés

1.     Kocsis Róbert        5.a
2.     Gyuris Ádám         6.b
3.     Megyeri Máté        8.b
4.     Csömöri Bence      8.b
5.     Süle Nándor          8.b
6.     Kocsis Csaba        8.b
7.     Kiss Bence            8.b
8.     Nagy Gergő          8.a
9.     Alexov Deján        7.a

ATLÉTIKA ÜGYESSÉGI ÉS VÁLTÓFUTÓ
CSAPATBAJNOKSÁG
FIÚ MAGASUGRÁS
III-IV. korcsoportos diákolimpia
2019/20.tanév megyei döntő
III. HELYEZÉS

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Szent István és kultusza kreatív műveltségi vetélkedő
országos döntő - 2019. május 15.

IV. helyezett    Juhász Kitti 8.a
                       Szabó Lili 8.a
                      Tokodi Anett 8.a

ATLÉTIKA Pest megyei döntő  Gödöllő
2019.05.07.

III. KCS. LÁNY  600m síkfutás       IX. hely          Galambos Anna
III. KCS.FIÚ 600M SÍKFUTÁS          I. hely            Cserép Ádám Továbbjutott az országos döntőbe(Székesfehérvár)!600m  (1:41)
IV. KCS. FIÚ        SÚLYLÖKÉS         VIII. hely        Megyeri Máté
               SÚLYLÖKÉS          X. hely      Viski Szabolcs
             1500m   síkfutás   V. hely      Gyuris Dávid
              kislabdahajítás     V. hely      Füstös Krisztián
           
Nagy dicséret még helytállásukért: 
Pokornyik Enikő             kislabdahajítás
Kohut Andor             1500m síkfutás
Simon Gergő              600m síkfutás

ATLÉTIKA többpróba     Pest megyei döntő 
Albertirsa 2019.05.08.

III. KCS. LÁNY  TÖBBPRÓBA       VIII. hely      Galambos Anna

Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny
megyei döntő - 2019. március 29.

        Vadas Márk Dávid 7.b
        Novák Laura 7.b
        Pistai Árpád 7.a

Pole Artistic Competition rúdfitness
országos döntő - 2019.március 24.

Junior II.Duo
II.helyezett    Kelemen Athena 8.a

Junior I Duo
V. helyezett    Bőcze Gerda 5.a

Országos Elsősegélynyújtó Verseny
területi forduló - 2019.április 5.

III.helyezett
        Barabás Jordán 6.b
        Bodor Marianna 6.a
        Kovács Ágota 6.a
        Pistai Árpád 7.a
        Puskás Nikolett 6.b

Egyházmegyei Rajzverseny
Ráckeve - 2019.április 26.

I.helyezett    Rugina Patrik Ozor 1.b
                    Ambrus Emőke 2.b
II.helyezett    Viski Anna 5.b
Különdíj    Szanyó Tünde 4.a

Röplabda III.korcsoport területi diákolimpia

I.helyezett    csapat

Katolikus Iskolák Országos vívó versenye

I.helyezett        Aszódi Ákos Tibor 6.b

KYOKUSHIN Karate KNOCK-DOWN
DIÁKOLIMPIA Országos Döntő (2019.03.02. Szentes)

küzdelem II. hely - Kiss Korina 1. b. osztály
formagyakorlat III. hely - Kiss Korina 1. b. osztály

Országos Diákolimpia vívás-tőr
országos döntő - 2019.március
 
II.helyezett         Aszódi Ákos 6.b.
VI.helyezett        Bali Maja 3.a
 
Tudáspróba 100%
 
Csébi-Pogány Atilla 1.a
Ambrus Emőke 2.b
Csordás Erik Zsigmond 6.b
 
"Szép Magyar Beszéd" (Kazinczy-verseny)
megyei fordulójának területi versenye - 2019. február 11.

5-6. osztályos korcsoportban:
II. helyezett         Pónuzs Nelli

Terematlétika
Dömsöd - 2018.12.05.

FIÚ CSAPAT II. hely
 Csapattagok: Bencze Gergő, Kovács Antal, Bőcze Benedek, Swarczenberger Boldizsár, László Viktor
FIÚ EGYÉNI  I. hely Bencze Gergő
LÁNY CSAPAT III. hely
Csapattagok: Galambos Anna, Fehér Anna, Pónuzs Nelli, Paskó Viktória, Kudar Viktória
 LÁNY EGYÉNI I. hely  Galambos Anna
FIÚ CSAPAT I. hely
Csapattagok: Aszódi Ákos, Cserép Ádám, Pamuki Márk, Czékmán Balázs, Simon Gergő
FIÚ EGYÉNI I. hely  Aszódi Ákos

Új egyéni csúcsok:     Aszódi Ákos medicinlabda (2kg) dobás 1576 cm
                                 Cserép Ádám 7kör futás kb. 630 m 1:57

Terematlétika
Kiskunlacháza - 2019.01.31.

III. KCS. (5-6. osztály/2006-2007 )
LÁNY EGYÉNI       I. hely      Galambos Anna
                           III.hely      Vanyúr Linda
FIÚ CSAPAT         I. hely
Csapattagok: Aszódi Ákos, Bencze Gergő, Cserép Ádám, Czékmán Balázs, Sallai Gergő, Simon Gergő
FIÚ EGYÉNI       II. hely    Aszódi Ákos
                         III.hely     Cserép Ádám

Új egyéni csúcsok:     Aszódi Ákos súlylökés (2kg)  10,96 m
                                                     ötösugrás    11,26 m
                                Cserép Ádám 7kör futás kb. 630 m  1:52
Mikulás Kupa
Tatabánya - 2018.12.05

3. helyezés
1. Schreiner Márton   4.a
2. Kocsis Róbert        4.a
3. Bozóki Zoltán        4.b
4. Gyuris Ádám          5.b
5. Agócs András        5.b
6. Kálmán Gergő        5.b
7. Szász Attila           3.a
 
Körzeti Diákolimpia
Kiskunlacháza - 2018.12.01.
 
1.helyezés
1.Süle Nándor
2.Kocsis Csaba
3.Kiss Bence
4.Csömöri Bence
5.Nagy Gergő
6.Marton Bence
7.Gyuris Dávid
8.Csizmadia Kevin

Ady nyelv - idegennyelvi verseny
Ady Endre Gimnázium - 2018.11.15.

7.osztályos csapat:   
Árvai Márton (7.a), Nagy Gergely (7.a), Novák Laura (7.b),          
Lukácsi Jázmin (7.b)
2.helyezés.
Felkészítő tanár: Máthé Zsuzsanna
8. osztályos csapat:  
Budai Barnabás (8.b) Lukácsi Marcell (8. b), Vásárhelyi Milován (8.b)

Duna-kupa. 3. korcsoport
Ráckeve - 2018.11.13.

3.helyezés
1.Bódi Gergő
2.Gunics Tamás
3.Kiss Bence
4.Kerti Dani
5.Czékmán Balázs
6.Nagy Bence
7.Alexov Deján
8.Vásárhelyi Brankó
9.Gyuris Ádám
10.Kocsis Robert

 XXIII. WKF Karate DIÁKOLIMPIA
Országos Döntő (2018.11.03. Szigetszentmiklós)

formagyakorlat I. hely - Kiss Korina 1. b. osztály

küzdelem II. hely  - Kiss Korina 1. b. osztály

Duna-kupa. 4. korcsoport
Ráckeve - 2018.10.09.

2. helyezés
1.Süle Nándor
2.Kocsis Csaba
3.Kiss Bence
4.Csömöri Bence
5.Nagy Gergő
6.Marton Bence
7.Alexov Deján
8.Gyuris Dávid
9.Csizmadia Kevin
 
Országos Könyvtári Napok Mesemondó Verseny -
Janikovszky Éva 15 éves évfordulója alkalmából
Skarica Máté Városi Könyvtár – 2018.október 4.

1.helyezés:          
Kelemen Máté    4. osztály
Pónuzs Noémi    6. osztály
Vanyúr Linda    6. osztály
Bukri Laura     2. osztály

2.helyezés:          
Fórizs Artúr    2. osztály

3.helyezés:          
Mikola Margit Eszter    2. osztály

különdíj:             
Szőgyényi Zalán László  1. osztály

Területi szavalóverseny Kányádi Sándor emlékére –
Makád -  2018. október 24.

1.helyezés:          
Gőgös Anikó      2. osztály
Novák Csenge     3. osztály

2.    helyezés:          
Pónuzs Nelli     6. osztály

különdíj:                  
Bali Léna        1. osztály
Kelemen Máté     4. osztály

Hasznos hivatkozások

Közösségi média

Duis aute irure dolor

Voluptatum cursus quaerat bibendum corrupti, mattis? Magnam ipsa porta, lacinia repellendus quam.

Elérhetöség

Szent Imre Katolikus Általános Iskola

2300 Ráckeve
Szent István tér 22.

E-mail: szentimreiskola.rackeve@gmail.com
Tel: 06 24 422 803
Fax:

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.