2300 Ráckeve, Szent István tér 22.

2300 Ráckeve, Szent István tér 22.

2300 Ráckeve, Szent István tér 22.

2300 Ráckeve, Szent István tér 22.

Eredményeink 2018-2019.

Röplabda III.korcsoport területi diákolimpia

I.helyezett    csapat

Katolikus Iskolák Országos vívó versenye

I.helyezett        Aszódi Ákos Tibor 6.b

Országos Diákolimpia vívás-tőr
országos döntő - 2019.március
 
II.helyezett         Aszódi Ákos 6.b.
VI.helyezett        Bali Maja 3.a
 
Tudáspróba 100%
 
Csébi-Pogány Atilla 1.a
Ambrus Emőke 2.b
Csordás Erik Zsigmond 6.b
 
"Szép Magyar Beszéd" (Kazinczy-verseny)
megyei fordulójának területi versenye - 2019. február 11.

5-6. osztályos korcsoportban:
II. helyezett         Pónuzs Nelli

Terematlétika
Dömsöd - 2018.12.05.

FIÚ CSAPAT II. hely
 Csapattagok: Bencze Gergő, Kovács Antal, Bőcze Benedek, Swarczenberger Boldizsár, László Viktor
FIÚ EGYÉNI  I. hely Bencze Gergő
LÁNY CSAPAT III. hely
Csapattagok: Galambos Anna, Fehér Anna, Pónuzs Nelli, Paskó Viktória, Kudar Viktória
 LÁNY EGYÉNI I. hely  Galambos Anna
FIÚ CSAPAT I. hely
Csapattagok: Aszódi Ákos, Cserép Ádám, Pamuki Márk, Czékmán Balázs, Simon Gergő
FIÚ EGYÉNI I. hely  Aszódi Ákos

Új egyéni csúcsok:     Aszódi Ákos medicinlabda (2kg) dobás 1576 cm
                                 Cserép Ádám 7kör futás kb. 630 m 1:57

Terematlétika
Kiskunlacháza - 2019.01.31.

III. KCS. (5-6. osztály/2006-2007 )
LÁNY EGYÉNI       I. hely      Galambos Anna
                           III.hely      Vanyúr Linda
FIÚ CSAPAT         I. hely
Csapattagok: Aszódi Ákos, Bencze Gergő, Cserép Ádám, Czékmán Balázs, Sallai Gergő, Simon Gergő
FIÚ EGYÉNI       II. hely    Aszódi Ákos
                         III.hely     Cserép Ádám

Új egyéni csúcsok:     Aszódi Ákos súlylökés (2kg)  10,96 m
                                                     ötösugrás    11,26 m
                                Cserép Ádám 7kör futás kb. 630 m  1:52
Mikulás Kupa
Tatabánya - 2018.12.05

3. helyezés
1. Schreiner Márton   4.a
2. Kocsis Róbert        4.a
3. Bozóki Zoltán        4.b
4. Gyuris Ádám          5.b
5. Agócs András        5.b
6. Kálmán Gergő        5.b
7. Szász Attila           3.a
 
Körzeti Diákolimpia
Kiskunlacháza - 2018.12.01.
 
1.helyezés
1.Süle Nándor
2.Kocsis Csaba
3.Kiss Bence
4.Csömöri Bence
5.Nagy Gergő
6.Marton Bence
7.Gyuris Dávid
8.Csizmadia Kevin

Ady nyelv - idegennyelvi verseny
Ady Endre Gimnázium - 2018.11.15.

7.osztályos csapat:   
Árvai Márton (7.a), Nagy Gergely (7.a), Novák Laura (7.b),          
Lukácsi Jázmin (7.b)
2.helyezés.
Felkészítő tanár: Máthé Zsuzsanna
8. osztályos csapat:  
Budai Barnabás (8.b) Lukácsi Marcell (8. b), Vásárhelyi Milován (8.b)

Duna-kupa. 3. korcsoport
Ráckeve - 2018.11.13.

3.helyezés
1.Bódi Gergő
2.Gunics Tamás
3.Kiss Bence
4.Kerti Dani
5.Czékmán Balázs
6.Nagy Bence
7.Alexov Deján
8.Vásárhelyi Brankó
9.Gyuris Ádám
10.Kocsis Robert
 
Duna-kupa. 4. korcsoport
Ráckeve - 2018.10.09.

2. helyezés
1.Süle Nándor
2.Kocsis Csaba
3.Kiss Bence
4.Csömöri Bence
5.Nagy Gergő
6.Marton Bence
7.Alexov Deján
8.Gyuris Dávid
9.Csizmadia Kevin
 
Országos Könyvtári Napok Mesemondó Verseny -
Janikovszky Éva 15 éves évfordulója alkalmából
Skarica Máté Városi Könyvtár – 2018.október 4.

1.helyezés:          
Kelemen Máté    4. osztály
Pónuzs Noémi    6. osztály
Vanyúr Linda    6. osztály
Bukri Laura     2. osztály

2.helyezés:          
Fórizs Artúr    2. osztály

3.helyezés:          
Mikola Margit Eszter    2. osztály

különdíj:             
Szőgyényi Zalán László  1. osztály

Területi szavalóverseny Kányádi Sándor emlékére –
Makád -  2018. október 24.

1.helyezés:          
Gőgös Anikó      2. osztály
Novák Csenge     3. osztály

2.    helyezés:          
Pónuzs Nelli     6. osztály

különdíj:                  
Bali Léna        1. osztály
Kelemen Máté     4. osztály

Hasznos hivatkozások

Közösségi média

Duis aute irure dolor

Voluptatum cursus quaerat bibendum corrupti, mattis? Magnam ipsa porta, lacinia repellendus quam.

Elérhetöség

Szent Imre Katolikus Általános Iskola

2300 Ráckeve
Szent István tér 22.

E-mail: szentimreiskola.rackeve@gmail.com
Tel: 06 24 422 803
Fax:

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.