2300 Ráckeve, Szent István tér 22.

2300 Ráckeve, Szent István tér 22.

2300 Ráckeve, Szent István tér 22.

2300 Ráckeve, Szent István tér 22.

Eredményeink 2017-2018.

Egyházmegyei foci  4. korcsoport
I.    hely

1.    Csóti Szabolcs
2.    Pitt Dominik
3.    Bódi Ákos
4.    Gyuris Dávid
5.    Kocsis Csaba
6.    Süle Nándor
7.    Csizmadia Kevin
8.    Jakab Alex
9.    Nánássy Márton

 

Mikulás-Kupa Tatabánya 2017.12.07
2. korcsoport
III. hely

1.    Gombás Levente  3.a
2.    Kocsis Róbert  3.b
3.    Gyuris Ádám 4.b
4.    GirardetDomos  4.b
5.    Schwarzenbeger   Boldizsár 4.b
6.    Bozóki Zoltán  3.b
7.    Bencze Gábor  4.a

Duna -Kupa
3. korcsoport
I. hely

1.    Csizmadia Kevin  7.b
2.    Csömöri Bence  6.b
3.    Marton Bence  6.b
4.    Kiss Bence  6.a
5.    Kovács László  6.a
6.    Kocsis Csaba  6.b
7.    Süle Nándor   6.b
8.    Nagy Gergő  6.a
9.    AlexovDejan  5.a
10.    Vásárhelyi Branko  5.a

Diákolimpia Kiskunlacháza 2017.12.08
4. korcsoport
III. hely

1.    Csizmadia Kevin  7.b
2.    Gyuris Dávid 7.b
3.    Nagy László  8.b
4.    PittDominik  8.b
5.    NánnásyMárton   8.b
6.    Kocsis Csaba  6.b
7.    Süle Nándor   6.b
8.    Bódi Ákos  8.a

 

Makád- Szavalóverseny
(Arany János tiszteletére szervezett)

2. helyezett
GerstenbreinKira 2. b oszt.

3. helyezett
Pónuzs Nelli 5. a oszt.

Különdíj
Kelemen Máté  3. b osztály

Skaricza Máté Városi Könyvtár Benedek Elek Mesemondó Verseny

1.    helyezett

Novák Csenge 2.a osztály
Kelemen Máté 3. b osztály
Mikola Mátyás 5. a oszt.
Pónuzs Noémi 5.a oszt.
Novák Réka 6. b oszt.

2.    helyezett

Vanyúr Linda 5.a osztály

3.    helyezett

Bánki-Ágh Laura 3. b osztály

KÜLÖNDÍJASOK

Mikola Margit 1. a oszt.
Bukri Laura 1.a oszt.
Jankovics Anna 4.a oszt.

Csengő- szó
/Egyházmegyei vers-és prózamondó verseny/
Budaörs

Vers kategória
1.    helyezett
Pónuzs Nelli 5. a osztály

3.     helyezett
Kohut Andor 7. b osztály

Próza kategória

3.    helyezett
     Kelemen Athéna 7. a osztály

Magyar Kultúra Napja alkalmából rendezett szavalóverseny
Ács Károly Művelődési Ház

I.helyezett
Mikola Mátyás  5.a
II. helyezett
Pónuzs Nelli 5.a
   III. helyezett
Pónuzs Noémi  5.a

Az erdő és az ember”- a Pest Megyei Polgárőr Egyesület rajzpályázata
Díjazottak: Csömöri Boglárka(4.a)
Mágori Nóra(2.a)

Hittan verseny – elbeszélés pályázat
II. hely

Krasznai Kinga 6. b oszt.

 

Ady-matek
6. évfolyam
2. helyezett
Czár Dorottya   6. b osztály

Terematlétika Dömsöd
Eredmények
2017.12.05.
5. osztály (2006)
LÁNY EGYÉNI II. hely
Galambos Anna 5. b
FIÚ CSAPAT III. hely
 Csapattagok: / Aszódi Ákos, Pamuki Márk, Cserép Ádám, Schüszler Máté, Bódi Gergő, Czékmán Balázs/
FIÚ EGYÉNI I. hely
Aszódi Ákos

6. osztály (2005)
LÁNY CSAPAT I. hely
Csapattagok: /Bácsi Nikolett, Görcs Dorottya, Csigi Barbara, Lukácsi Jázmin, Novák Réka, Taligás Viktória/
LÁNY EGYÉNI II. hely
Bácsi Nikolett
FIÚ CSAPAT III. hely
Csapattagok: /Baracskai Ádám, Paskó Ferenc, Kocsis Csaba, Mózes Bence, Hodinka Milán, Kohut Andor/
FIÚ EGYÉNI III. hely
Baracskai Ádám

7. osztály (2004)
FIÚ CSAPAT III. hely
Csapattagok:  /Fülöp Martin, Bali Márton, Lukácsi Marcell, Füstös Krisztián, Jakab Alex, Gyuris Dávid/

Terematlétika Kiskunlacháza

Eredmények

2018.02.09.

III. korcsoport (2005-2006-os születésűek)

LÁNY EGYÉNI III. hely

Görcs Dorottya 6. b

LÁNY CSAPAT III.hely

Csapattagok: /Görcs Dorottya, Csigi Barbara, Lukácsi Jázmin, Szanyó Tímea, Bak Lili

FIÚ CSAPAT I. hely

Csapattagok: / Aszódi Ákos, Schüszler Máté, Baracskai Ádám, Mózes Bence, Paskó Ferenc, Kocsis Csaba/

FIÚ EGYÉNI 

I. helyBaracskai Ádám

VI. helyAszódi Ákos

 

IV. korcsoport FIÚ EGYÉNI

II. hely - Nánássy Márton

 

 Páduai Szt. Antal- Kupa  Piliscsaba

2018-02-20

3. korcsoport

II. hely

1.Csizmadia Kevin  7.b
2.Kiss Bence  6.a
3. Bódi Gergő 5.b
4.Kocsis Csaba  6.b
5.Süle Nándor   6.b
6.Nagy Gergő  6.a
7.Alexov Dejan  5.a

Megyei rajzverseny, Kiskunlacháza

1.díj: Kovács Sándor (5.b)

2.díj: Gáspár Léna(5.a)

         Fritz Hanga(2.a)             

         Kálmán Viktória(2.b)

 

Történelem versenyek

 

1.Megyei történelmi verseny

Pónuzs Nelli 5.a osztályos tanuló V. helyezett

 

2.Katolikus Iskolák XV. Országos Takáts Sándor Történelmi Versenye

Iskolánk 7.a osztályos csapata az országos  8. helyezést érte el.

A csapat tagjai: Bali Márton, Juhász Kitti,Szabó Lili,Varga Vince.

 

3.Kosáry Domokos Történelmi verseny  

Vásárhelyi Milován 7.b osztályos tanuló az országos 19. helyezést érte el.

 

 

A „Feltámadott a tenger” országos történelmi verseny

Az országos döntőben iskolánk 7.a osztályos csapata az országos 11. helyezést érte el.

A csapat tagjai: Csóti Szabolcs, Halasi Zoltán, Marczin Bence, Jónás Péter.

 

A „Feltámadott a tenger” országos történelmi verseny

A verseny írásbeli fordulóiban iskolánk 7.b osztályos csapata az országos 13. helyezést érte el. 

A csapat tagjai: Budai Barna, Vásárhelyi Milován, Tóth Gergely, Lukácsi Marcell.

 

 

 

Körzeti Diákolimpia Kiskunlacháza

2018.04.24.

III. korcsoport (2005-2006-os születésűek)

LÁNY CSAPAT - III.hely

Csapattagok: /Görcs Dorottya, Lukácsi Jázmin, Fehér Anna, Galambos Anna, Vanyúr Linda, Pónuzs Nelli

FIÚ CSAPAT - III. hely

 Csapattagok: / Baracskai Ádám, Mózes Bence,Kohut Andor, Csizmadia Kevin, Nagy Gergő, Schüszler Máté/

FIÚ EGYÉNI 

III. hely - Baracskai Ádám

IV. korcsoport FIÚ EGYÉNI(2003-2004-es születésűek)

II. hely - Nánássy Márton - TOVÁBBJUTOTT A PEST MEGYEI DÖNTŐBE!!!

 

Egyházmegyei rajz verseny, Ráckeve

1.díj: Ambrus Emőke (1.b)

         Gáspár Léna(5.a)

2.díj: Tódor Berta(3.a)

         Mágori Nóra(2.a)

         Janisovszky Georgina(6.b)

3.díj: Mágori Zsóka(4.a)

         Hodinka Nóra(8.a)

         Juhász Kitti(7.a)

 

Megyei rajz verseny, Páty

2.díj: Janisovszky Georgina(6.b)

         Bali Márton(7.a)

3.díj: Hodinka Nóra(8.a)

 

         Fülöp Martin(7.b)

 

Sikeres KYÚ vizsgát tett

 

                                                  4.B osztály

 

8. szint:

 

1.AGÓCS  ANDRÁS

2.GIRARDET  DOMOS

3.GYURIS  ÁDÁM

4.KÁLMÁN  GERGŐ

5.KURUCZ  BALÁZS

6.LUKÁCSI  KADOSA

 

7.SCHWARCZENBERGER  BOLDIZSÁR

 

 

Hasznos hivatkozások

Közösségi média

Duis aute irure dolor

Voluptatum cursus quaerat bibendum corrupti, mattis? Magnam ipsa porta, lacinia repellendus quam.

Elérhetöség

Szent Imre Katolikus Általános Iskola

2300 Ráckeve
Szent István tér 22.

E-mail: szentimreiskola.rackeve@gmail.com
Tel: 06 24 422 803
Fax:

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.